www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


«Новий Курс» Тимошенко змінив формат політики

29 Червня 2018 | Оприлюднив: | 26 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Форум «Новий Курс України», що відбувся у Києві, зібрав велику аудиторію, що з’їхалася з усієї країни. Ініційований Тимошенко форум покликаний перевести політичну дискусію з обговорення гасел до обговорення програм. Той чи інший політик має граничну планку особистої підтримки, у той час, коли об’єднання навколо програмних ідей значно розширює можливості для залучення прихильників.
Цей Форум відрізнявся від усіх політичних заходів, що організовували політики різних таборів до цього. Загальною практикою було відокремлення експертної розробки програм від публічних партійних заходів. Та й що говорити про програми, коли вони загалом зводились до одного: «За все добре проти всього поганого». Політики давно відмовились від ідеологічних засад та програмних пунктів, замінивши їх гаслами та політичною рекламою. Це призвело до засилля політичних проектів одного виборчого циклу. У свою чергу, форум Тимошенко був синергією всіх верств населення. Коли не політик казав громадянам, куди йти та під якими гаслами, а саме громадяни виголошували шлях, котрим готові йти з Тимошенко.
На форумі було представлено молодь, громадський сектор, військових, представників місцевої та інтелектуальної еліти, підприємців та аграріїв. Усі верстви населення мали змогу висловити свої ідеї та пропозиції до програми, яку реалізовуватиме Тимошенко. На форумі Юлією Тимошенко було змодеровано три експертні обговорення за участі профільних спеціалістів та лідерів громадської думки. Перше — про систему нового суспільного договору між державою та громадянами, друге — про новий економічний курс країни, а третє — про нову, необхідну Україні, еко-систему.
Юлія Володимирівна повернула людям віру в себе, переконала, що готова чути не тільки улесливі коментарі, але й зауваження та критику. Зрештою, лідерка Батьківщини проявила себе як стратегічний лідер, котрий цінує внесок кожного у розбудову України.
Політолог Олег Постернак стверджує, що Форум Тимошенко розділив політичний процес в нашій державі на «до» та «після»: «В історії політичного життя України є декілька точок, що ділять історію на «до» та «після». Серед них: здобуття Незалежності у 1991 р.; Помаранчева революція 2004 р.; Революція гідності 2014-го та Новий Курс України 2018-го! Невідомо, який з етапів більш суттєво вплинув на політичне життя, однак Форум Тимошенко є одним з найвагоміших таких моментів».
Експерти зауважують, що Тимошенко постала у зовсім новій якості, значно підвищивши планку для інших. Сьогодні конкурувати з Тимошенко на рівні змістів та програмних ідей не може жоден політик. Вона показала, що готова брати відповідальність на себе та стати останнім Президентом України, що ліквідує пост президента. Але найголовніше, що вона повернула людям віру в себе, у власні сили та в Україну, на цьому наголошує політичний експерт Руслан Бізяєв.
«Під час форуму Юлія Тимошенко подарувала українцям віру в себе. Повернула впевненість, що все можна змінити та вивести Україну у лідери не тільки серед країн СНД, але і Європи та світу», — заявив політолог.
Із Бізяєвим погоджується і колега Василь Вакаров, котрий наголошує, що Тимошенко є тим лідером, котрого хочуть люди: «Українці вірять в Україну, в себе та в Тимошенко! Вона показала незламність духу та лідерство світового масштабу. Вона — той лідер, котрого хочуть бачити люди. Тимошенко — працьовита, рішуча та готова нести відповідальність за себе і країну!» — підсумував Вакаров.
Показовим для всіх став факт, що після своєї полум’яної двогодинної промови Тимошенко не полишила форум, як це роблять інші політики, а особисто модерувала всі панельні дискусії. Протягом усього дня, з 10:00 до майже 20 години. Це приголомшило не тільки прихильників, але і відвертих скептиків Юлії Володимирівни.
Експерти зауважують, що такий формат заходу є новаторським, як і ідеї, що лунали з вуст Юлії Володимирівни та учасників форуму. Зокрема, політолог Сергій Биков зазначає, що Тимошенко знайшла новий формат, схрестивши відкритий партійний захід з експертним і громадським обговоренням:
«Вперше на такому заході не партійці направляють у маси гасла загального «покращання», а самі вбирають ідеї експертів і громадських активістів. Є шанс, що вперше рівень політичної дискусії буде сконцентрований на конкуренції програм. Сьогодні Тимошенко — в цьому перша», — заявив Биков.
«Потрібно визнати, що інші політики, навіть якщо озброяться «форматом Тимошенко», виглядатимуть як пародисти. Те саме було з Савіком Шустером, коли він запропонував абсолютно новий формат телевізійного політичного шоу, інші канали спробували зробити щось подібне, але глядач завжди порівнював їх із програмою Шустера. Так буде і у цих електоральних перегонах. Якщо інші політики намагатимуться повторити Форум Тимошенко, вони навряд чи втримаються, щоб не перетворити його на зрежисований фарс для легітимації партійної програми. Я б не втримався, скажу відверто. Форум з обговорення «Нового курсу України» — це той приклад, коли чекаєш одне, а виявляється краще», — резюмував Биков.
Форум видався вкрай ефективним, кожного з учасників форуму було запрошено увійти в одну з чотирьох робочих груп для розробки покрокового та погалузевого плану виведення України з кризи.
За словами Юлії Тимошенко, цей форум стане лише початком низки експертних обговорень на загальнонаціональному рівні. Наступний форум на тему нового економічного курсу країни лідерка «Батьківщини» анонсувала на кінець літа цього року.

Прес-служба міської партійної організації ВО «Батьківщина»

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,