www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Територіальний центр соціального обслуговування відзначив 30-річчя від дня створення відділення соціальної допомоги вдома

29 Червня 2018 | Оприлюднив: | 65 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

26 червня відбулись урочисті заходи з нагоди 30-річчя від дня створення відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради.
У ході урочистостей до присутніх звернувся міський голова Віктор Весельський, який у своєму виступі зазначив: «Ви — ті, для кого сенсом життя стали слова відомого українського письменника Івана Франка: «Життя людини до тих пір має цінність, доки вона може допомагати іншим людям». За покликом серця ви приходите на допомогу всім, хто потребує постійної уваги і турботи. Для них добре слово, виконані обіцянки — це найважливіше і найдорожче в житті. Забуваючи про власні негаразди, не шкодуючи сил і не рахуючись із часом, у будні і свята ви першими відгукуєтеся на біди, турботи і жалі знедолених, одиноких громадян. Саме на ваші плечі, в основному жіночі, лягає величезний тягар чужих проблем, болю, страждань. І люди вам вірять, йдуть до вас із упевненістю, що знайдуть співчуття, підтримку і допомогу».
За сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди річниці очільник міста провів нагородження Почесними грамотами міської ради та подяками міського голови.
Довідково. 30 років тому було створено відділення соціальної допомоги вдома, що і поклало початок створенню та розвитку Територіального центру. На той час штатна чисельність установи складала 8 соціальних працівників. За перші 6 місяців у 1988 році було взято на обслуговування 86 підопічних, а за перший рік діяльності відділення на обслуговуванні перебувало вже 215 підопічних.
За тридцятирічну історію існування відділення соціальної допомоги вдома на обслуговуванні перебувало 3600 чоловік. У 1992 році на базі відділення соціальної допомоги вдома було організовано та сформовано відділення натуральної допомоги, яке зараз має назву відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.
У 2008 році було створено відділення соціально-побутової реабілітації (сьогодні — відділення денного перебування).
На даний час штатна чисельність працівників Територіального центру складає 68 чоловік, які надають послуги для 1552 підопічних: у відділенні соціальної допомоги вдома 48 соціальних робітників обслуговують 547 підопічних, у відділенні натуральної допомоги — 257 громадян міста, у відділенні денного перебування — 748 підопічних.
Творити добро — справа зовсім неважка. Просто варто хоча б інколи перейнятися чужою долею, відчути чужий біль — і ти вже ніколи не оминеш того, хто потребує бодай невеликої частинки твоєї людяності.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,