www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Гуманітарна допомога для міськрайТМО

29 Червня 2018 | Оприлюднив: | 72 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

22 червня до Новоград-Волинського хірургічного відділення міськрайТМО надійшла матеріальна підтримка від Благодійного фонду «Місія Еммануіл Мерсі» (м.Портленд штат Орегон, США), президента місії (В.Шкуринський), віце-президента (Н.Дрюк) та представника Новоград-Волинського району М.М.Мосійчука, які зацікавлені у прозорості правильного використання наданої благодійної допомоги.
Вантаж у 171 кг, який призначений для потреб відділень хірургічного профілю лікарні і допомоги малозабезпеченим хворим, включає в себе: перев’язочні матеріали, шлункові зонди, шприци, хірургічну білизну, предмети догляду за хворими тощо. Це, в першу чергу, потрібно для надання медичної допомоги хворим, які надходять у відділення в ургентному порядку при гострій хірургічній патології.
Колектив хірургічного відділення висловлює вдячність за спонсорську допомогу, яка надходить не вперше, та сподівається на подальшу співпрацю з Благодійним фондом.

В.СЛИЖУК, завідувач хірургічним відділенням міськрайТМО

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,