Борці — у призерах

Звягельські борці, їхні тренери — Сергій Мельник і Анатолій Ясиневич — із президентом Асоціації спортивної боротьби Житомирської області Бесланом ГелагаєвимТроє вихованців Новоград-Волинської школи вільної боротьби у складі збірної Житомирської області стали фіналістами кубку України з вільної боротьби серед чоловіків, що проходив у Хмельницькому.
Місця у призовій трійці вдалося вибороти Денису Сушку (вагова категорія — 65 кг) і Даніілу Мірошнікову (70 кг). Обоє — бронзові призери.
У ваговій категорії 61 кг п’яте місце посів Михайло Кулініченко — дебютант змагань такого рівня.
Як відзначив тренер Новоград-Волинської школи вільної боротьби Анатолій Ясиневич, хлопці показали гарний виступ, змістовну боротьбу і заслужено посіли високі місця.