www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Шановні батьки! Подбайте про безпеку дітей під час канікул

13 Липня 2018 | Оприлюднив: | 9 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

У навчальних закладах тривають літні канікули. Тисячі дітей залишаються удома, але не завжди дорослі у змозі наглядати за ними та контролювати їхнє дозвілля. Це, безумовно, створює певний ризик для їх життя та здоров’я. Особливу небезпеку вдома для дітей у цей час можуть становити різні електро- та газові прилади, ігри з сірниками та запальничками, електрострум тощо. Адже якщо дитина не знає, як із ними поводитися, намагається їх використовувати без нагляду дорослих, — може статися біда.
Тому, шановні дорослі, потурбуйтеся про те, щоб таке обладнання перебувало у справному стані, його експлуатація здійснювалася з дотриманням належних норм і правил. Пам’ятайте, що діти завжди копіюють поведінку дорослих, тож будьте гідним прикладом для наслідування.
Спробуйте вишукати можливість для вирішення питання таким чином, щоб ваші діти не залишалися вдома самі, зверніться за допомогою до бабусь, дідусів, родичів та друзів. Пильнуйте, щоб до рук вашої дитини не потрапили отруйні речовини та невідомі підозрілі предмети. Обов’язково проводьте з малечею бесіди щодо безпечного поводження біля водойм. Забороняйте їм самостійно купатися!
До кінця канікул у дітей залишилося ще безліч вільного часу, і провести вони повинні його безпечно!

І.НІКІТЧУК, начальник Управління ДСНС у Житомирській області

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,