www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Сім’ї учасників АТО привітали з нагоди Дня родини

13 Липня 2018 | Оприлюднив: | 18 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Вже традиційно, у переддень Дня родини, в Новоград-Волинському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувається захід для родин демобілізованих учасників АТО.
Із привітальним словом виступила директор Центру Антоніна Лапинська. Вона побажала присутнім злагоди, миру та сімейного затишку та розповіла про умови конкурсу малюнків «Літо та моя родина».
Приєдналася до привітального слова заступник директора департаменту праці та соціального захисту Надія Шатило, яка розповіла про санаторно-курортне лікування демобілізованих учасників АТО.
Потому дітки розпочали відтворювати своїх рідних на папері. Їхні малюнки в яскравих кольорах свідчать про любов до своєї сім’ї та близьких людей. На завершення всі маленькі учасники заходу отримали подарунки. А всі без винятку дитячі малюнки будуть використані для оформлення виставки.

А.ЛАПИНСЬКА, директор Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,