www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Запрошуємо стати членами молодіжної громадської ради міста Новограда-Волинського

20 Липня 2018 | Оприлюднив: | 21 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Молодіжна громадська рада в місті Новограді-Волинському є консультативно-дорадчим органом, покликаним сприяти реалізації молодіжної політики, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та участю її в усіх сферах суспільного життя в місті Новограді-Волинському.
Рада у своїй діяльності ставить за мету сприяння створенню соціально-економічних, політичних, правових та організаційних умов для життєвого самовизначення, інтелектуального, морального, фізичного розвитку молоді. Надати молоді міста Новограда-Волинського можливість взяти безпосередню участь як у формуванні міської політики з питань, які впливають на її життя, так і в процесах прийняття владних рішень, набути досвіду роботи в органах місцевого самоврядування, що забезпечить створення передумов для особистісного, професійного зростання і успішної суспільно-політичної діяльності.
Членами молодіжної громадської ради міста Новограда-Волинського є громадсько-активні, небайдужі до долі нашого міста молоді люди, а також ті, які прагнуть реалізувати себе у різних сферах життєдіяльності.
Якщо ти прагнеш змін, маєш бажання змінити життя молоді рідного міста на краще, — пропонуємо стати членом молодої команди!
Для членства у раді необхідно звернутися в управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради (вул.Шевченка, 16, Будинок рад, каб. №48) і написати заяву. Довідки за телефоном: 2-16-85.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,