www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Міська рада розірве договір із підрядником, який будує полігон ТПВ

20 Липня 2018 | Оприлюднив: | 58 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Про це повідомляє відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради.
«18 липня міський голова Віктор Весельський здійснив позаплановий виїзд на територію полігону твердих побутових відходів, що знаходиться в урочищі Ржатківка. У виїзній нараді взяли участь заступник міського голови Анатолій Легенчук та голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології Віталій Табалюк.
За інформацією заступника міського голови Анатолія Легенчука, підрядна організація, що виграла тендер, регулярно порушувала умови договору та не проводила виконання взятих на себе зобов’язань. Тому основною метою позапланової перевірки була оцінка ситуації, що склалася.
У ході позапланового виїзду Анатолій Володимирович надав інформацію, що закінчення будівництва першої черги полігону ТПВ повинно було проводитись паралельно з будівництвом другої черги, але календарний план робіт регулярно порушувався підрядником.
Щотижневі перемовини з керівником підрядної організації бажаного результату не дають. Три тижні тому, в ході останніх переговорів, директору організації була висунута вимога щодо відновлення робіт за тиждень із моменту розмови. Та й ця вимога залишилась без відповідного реагування з боку виконавця робіт.
Враховуючи вищезазначені причини, прийнято рішення про розірвання договору з підрядною організацію. На даний час готується пакет документів для судового позову. Від переможця тендеру вимагатимуть відшкодувати завдані збитки внаслідок бездіяльності та сплатити штраф.
Паралельно із судовим позовом на чергове сесійне засідання міської ради готується проект рішення про перерозподіл 100 тис. грн. на коригування проектно-кошторисної документації та проведення комплексної експертизи об’єкту будівництва полігону ТПВ. Для виконання зазначених робіт необхідно близько 3-4 місяців.
Після проведення комплексної експертизи буде оголошуватись новий тендер, що дасть можливість новому підряднику завершити необхідні роботи.
Варто зазначити, що заступник міського голови Анатолій Легенчук наполягатиме на включенні до тендерних угод більш жорстких штрафних санкцій за невиконання взятих на себе зобов’язань підрядними організаціями», — йдеться в повідомленні.
Не важко припустити, що проведення експертизи об’єкту, судова тяганина з діючим підрядником та пошук, відповідно до чинного законодавства, нового виконавця робіт затягнуться надовго. Ймовірно, на півроку, а далі — зима, не вельми сприятлива пора для проведення будь-яких будівельних робіт. Тим часом сміття в місті тоннами з’являється щодня. Куди його невдовзі вивозитимуть — це питання порушувалося депутатами міської ради й небайдужою громадськістю ще рік тому. Але віз, як кажуть, і нині там…

Підготував Олег БРЮХАНОВ
Фото міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,