www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


З перших днів працює розповсюджувачем!

03 Серпня 2018 | Оприлюднив: | 29 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

У день народження «Звягеля» у редакцію прийшла розповсюджувачка-старожил Віра Нагорна. Розповіла, що колись цю роботу запропонував Вірі Володимирівні редактор «Звягель-інформу» Юрій Ковальський, котрого вона згадує з дорогою душею і сумом, бо пішов у вічність. Нині, тримаючи у руках перший номер «Звягель-інформу», вона згадує 25-річний шлях, який пройшло наше популярне друковане видання. Радіє змінам, що відбулися з газетою, адже її наповнення завжди крокувало у ногу з часом, разом із ним зазнавало трансформації — відповідно до запитів читачів.
І справді — до історії «Звягеля», разом із колективом редакції, значною мірою причетні розповсюджувачі (нині їх — 13). Саме з їхніх рук у п’ятницю зранку, як гарячі пиріжки, читачі розкуповують свіжі примірники. Саме вони дізнаються про події першими, читають на роботі кожен номер газети, без винятку. Погодьтеся, важко знайти постійніших читачів, ніж вони.
— Певно, що газета з роками істотно змінилася, — поділилася думками Віра Нагорна, — а як інакше? На жаль, багатьох із тих людей, хто стояв у витоків газети, вже немає. Разом зі мною першими розповсюджувачами були Віра Ковальчук, Зоя Маліновська, Григорій Лавренчук. Яка газета мені дорожча — колишня чи сучасна? Напевно, цінніші спогади пов’язані з колишнім «Звягель-інформом», адже ми тоді були на 25 років молодшими. Я донині з задоволенням продовжую працювати з редакційним колективом та його керівництвом в особі подружжя Усенків. Вдячна усім за міцну співпрацю, за цікаву газету. Бажаю подальшого розвитку, нових цікавих публікацій та успіхів колективу!

Юлія КЛИМЧУК
Фото Сергія ЩУРУКА

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,