www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


У Новограді-Волинському працює громадська приймальня та «телефон довіри» Управління Служби безпеки України в Житомирській області

03 Серпня 2018 | Оприлюднив: | 18 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Для прийому звернень від мешканців регіону про факти корупції чиновників та посадовців, наміри чи заклики до сепаратизму, силового захоплення державної влади, терористичної і диверсійної діяльності, інші правопорушення, що відносяться до компетенції СБУ, Управління Служби безпеки України в Житомирській області повідомляє про роботу громадських приймалень в усіх районних центрах регіону.
У Новограді-Волинському громадська приймальня знаходиться за адресою: вул.Івана Франка, 3а, та працює щодня (крім вихідних), з 09.00 до 18.00 год. Наявну інформацію громадяни можуть повідомляти за номером (098) 726-25-09 чи надсилати на електронну скриньку: novograd2017@ukr.net.
Прийом громадян здійснюється без попереднього запису і за наявності паспорта або іншого документу, що засвідчує особу.
Крім того, інформацію про можливі правопорушення у сфері державної безпеки, як і раніше, можна цілодобово повідомити за «телефоном довіри» Управління СБУ в Житомирській області (0412) 47-21-52 та до громадської приймальні УСБУ за адресою: м.Житомир, вул.Фещенка-Чопівського, 7, або надіславши листа на електронну скриньку УСБУ: usbu_zhr@ssu.gov.ua.
Отримана інформація обов`язково буде перевірена, а конфіденційність — забезпечена. За результатами перевірки прийматимуться відповідні рішення.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,