www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Засідання наглядової ради з питань реалізації проекту капітального будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) на вулиці І.Мамайчука, 13

24 Серпня 2018 | Оприлюднив: | 25 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

16 серпня у конференц-залі міської ради відбулося засідання наглядової ради з питань реалізації проекту капітального будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) на вулиці І.Мамайчука, 13. Головуюча на засіданні в.о. міського голови Оксана Гвозденко озвучила мету зібрання — це підготовка до підписання угоди з проектантом капітального будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) на вулиці І.Мамайчука, 13.
Нагадаємо, що ФОК у Новограді-Волинському включатиме спортивну залу-трансформер із міні-футбольним майданчиком, трибунами, роздягальнею та душовими кабінетами, а також кімнатами для медичної реабілітації. Крім того, розглядається доцільність будівництва у фізкультурно-оздоровчому комплексі басейну.
Наразі наглядова рада звернулася до проектанта з пропозицією опрацювати зменшення вартості реалізації проекту вдвічі, шляхом заміни монолітного будівництва на панельне.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,