www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика


На столичному параді до Дня незалежності відзначили нашу героїчну «тридцятку»

24 Серпня 2018 | Оприлюднив: | 112 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Ніхто не може уявити сьогодні День незалежності без асоціацій із захисниками України. У наш непростий час ними є воїни-патріоти, котрі відстоюють хиткі рубежі на Сході, численні волонтери у тилу, активні українці не лише вдома, а й у діаспорах за кордоном. Ними є діти, котрі пишуть листи підтримки воїнам на фронт, ними є люди у білих халатах, які витягують бійців з того світу, ними є сім’ї героїв, котрі вірять, що смерть рідних в ім’я Незалежності, не була даремною.
Цьогорічний 27-й День незалежності є особливим для воїнів «тридцятки» — особовому складу, який з перших днів боронить східні кордони держави, вручено бойовий прапор та присвоєно почесне найменування на честь ім’я видатного полководця. Після перейменування бригада отримала назву 30-та окрема механізована бригада імені Князя Острозького. Наскільки це важливо — свідчать слова командира, полковника Івана Гараза, на сторінці 30-ї ОМБр у Фейсбуці:
«У кожній військовій частині є бойовий прапор, у разі його втрати військова частина припиняє своє існування. Наша Батьківщина на сьогоднішній день — це теж велике бойове з’єднання, і від усіх нас залежить, чи буде над ним майоріти бойове знамено України, як символ української державності та нашої свободи. Свято вірю, що наш синьо-жовтий стяг здійматиметься над вільними землями України, попри усі виклики суворого сьогодення».
Військовослужбовці гарнізону не вперше беруть участь в урочистому параді на столичному Хрещатику. Цього року до складу механізованої колони ЗСУ увійшло дві зведених коробки з нашої бригади, а саме: підрозділ на бойових машинах піхоти БМП-2, які нещодавно отримані на озброєння військової частини, та підрозділ артилеристів на самохідних артилерійських установках САУ 2С3, що під час бойових дій влітку 2014-го та взимку 2015-го знищували ворожі російські колони бойової техніки. У параді також взяв участь оркестр 30-ї ОМБр, який кілька років поспіль здійснює музичний супровід заходів державного рівня.
Різні думки існують у суспільстві з приводу того, чи потрібно витрачати кошти під час війни на урочистий парад. «А ви думали, що Україна — так просто, — відповідає на усі суперечки всередині країни Ліна Костенко. — Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли усі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни».
Пам’ятаймо про це, віримо у найкращу спільну долю, невтомно працюймо над цим. З Днем незалежності, новоград-волинці!

Юлія КЛИМЧУК

Під хештегом #Завдяки_Тобі в Україні проходить національна кампанія подяки військовим та ветеранам (про це читайте на https://zt.org.ua/). Подякувати захисникам у День незалежності закликали відомі українці, зокрема, фронтмен гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк, музикант і журналіст Альберт Цукренко, письменник Сергій Жадан.

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,