www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

07 Вересня 2018 | Оприлюднив: | 39 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
1. ПЛАНОВАНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Планована діяльність. Її характеристика: планова діяльність полягає у збільшенні виробництва керамічних сан-тех. приладів з метою збільшення потужності на 2840 штук/доба, 1000000 штук/рік. Проектом передбачається розширення виробничої зони за рахунок прибудови цеху та встановлення там додаткового технологічного обладнання: ливарні лінії, сушильні лінії, глазурувальні лінії, лінії випалу та лінія сортування, склад готової продукції, адмін. корпус та артезіанської свердловини, (загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності).
2. СУБ’ЄКТ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЦЕРСАНІТ ІНВЕСТ», юридична адреса: 11725, с.Чижівка, вул.Чижівська, 4, Новоград-Волинський р-н, Житомирська обл., контактний номер телефону: +38 (04141) 6-08-08; +38 (04141) 6-08-09; директор — Кровяк Збислав Адам. Контактна особа — Zbyslaw.Krowiak@cersanit.com, oleksandr.smagin@cersanit.com, Vira.yavorska@cersanit.com (повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи-підприємця, ідентифікаційний код або у разі відсутності ідентифікаційного коду, паспортні дані (серія, номер паспорта, ким і коли виданий) фізичної особи-підприємця, місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи-підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону).
3. УПОВНОВАЖЕНИЙ ОРГАН, ЯКИЙ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ
Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації. Поштова адреса: 10014, м.Житомир, вул.Театральна, 17/20. Тел.: +38 (0412) 22-08-24, факс: +38 (0412) 22-08-24, e-mail: pryroda@ecology.zt.gov.ua. Контактна особа: Семенюк Микола Миколайович — заступник начальника управління, начальник відділу оцінки впливу на довкілля.
4. ПРОЦЕДУРА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ПРО ПРОВАДЖЕННЯ ПЛАНОВАНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ОРГАН, ЯКИЙ РОЗГЛЯДАТИМЕ РЕЗУЛЬТАТИ ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ
Відповідно до законодавства, рішенням про провадження даної планованої діяльності буде дозвіл на початок будівельних робіт, що видається Державною архітектурно-будівельною інспекцією у Житомирській області (вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу).
5. СТРОКИ, ТРИВАЛІСТЬ ТА ПОРЯДОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ, ВКЛЮЧАЮЧИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЧАС І МІСЦЕ УСІХ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ
Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у заголовку оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обгрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.
Громадські слухання перші відбудуться 27.09.2018 р., об 11 год., у адміністративному приміщенні Чижівської об’єднаної територіальної громади Новоград-Волинського району за адресою: Житомирська область, Новоград-Волинський район, с.Чижівка, вул.Шевченка, 9.
Громадські слухання другі відбудуться не заплановано (зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань).
6. ДЕРЖАВНИЙ ОРГАН, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ ДОСТУП ДО ЗВІТУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ ТА ІНШОЇ ДОСТУПНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ПЛАНОВАНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації. Поштова адреса: 10014, м.Житомир, вул.Театральна, 17/20. Тел.: +38 (0412) 22-08-24. Факс: +38 (0412) 22-08-24, e-mail: pryroda@ecology.zt.gov.ua. Контактна особа: Семенюк Микола Миколайович — заступник начальника управління, начальник відділу оцінки впливу на довкілля (зазначити найменування органу, адресу, номер телефону та контактну особу).
7. ОРГАН, ДО ЯКОГО НАДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ ТА СТРОКИ НАДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ
Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації. Поштова адреса: 10014, м.Житомир, вул.Театральна, 17/20. Тел.: +38 (0412) 22-08-24, факс: +38 (0412) 22-08-24, e-mail: pryroda@ecology.zt.gov.ua. Контактна особа: Семенюк Микола Миколайович — заступник начальника управління, начальник відділу оцінки впливу на довкілля.
Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного у абзаці другому пункту 5 цього оголошення.
8. НАЯВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПЛАНОВАНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 174 арк.
Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля копії документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою.
Викопіювання з Генплану.
Висновок №05.03.02-07/50278 Державної санітарно-епідеміологічної служби.
Довідка обласної інспекції охорони культурної спадщини.
Лист Управління екології та природних ресурсів (ЖОДА) №2468/3-2/3/2 від 01.08.2018 Про надання зауважень і пропозицій громадськості та органу влади.
Газета «Звягель» №26 (1298) від 29.06.2018 р.
Газета «Лесин край» №26 (10762) від 28.06.2018 р.
Фотодокази розміщення повідомлення на дошці оголошень
(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості);
(зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності).
9. МІСЦЕ (МІСЦЯ) РОЗМІЩЕННЯ ЗВІТУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ ТА ІНШОЇ ДОДАТКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ (ВІДМІННЕ ВІД ПРИМІЩЕННЯ, ЗАЗНАЧЕНОГО У ПУНКТІ 6 ЦЬОГО ОГОЛОШЕННЯ), А ТАКОЖ ЧАС, З ЯКОГО ГРОМАДСЬКІСТЬ МОЖЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ З НИМИ

  1. Адміністративне приміщення Чижівської об’єднаної територіальної громади за адресою: Житомирська область, Новоград-Волинський район, с.Чижівка, вул.Шевченка, 9.
  2. Товариство з обмеженою відповідальністю «ЦЕРСАНІТ ІНВЕСТ», юридична адреса: 11725, с.Чижівка, вул.Чижівська, 4, Новоград-Волинський р-н, Житомирська обл., контактний номер телефону +38 (04141) 6-08-08 (назва підприємства, установи, організації, адреса, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа).

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,