www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика
Украина онлайн


Міський голова провів нараду щодо необхідності проведення фінансового аналізу видатків за програмою «Доступні ліки»

28 Вересня 2018 | Оприлюднив: | 27 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

20 вересня очільник міста Віктор Весельський провів робочу нараду щодо аналізу ситуації з фінансуванням програми «Доступні ліки». Віктор Леонідович наголосив на необхідності проведення аналізу видатків за програмою «Доступні ліки» з метою уникнення ризиків, пов’язаних із недофінансуванням програми та виникненням заборгованості перед аптечними закладами.
За інформацією начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомира Дутчака, станом на 20.09.2018 р. за програмою «Доступні ліки» профінансовано 848 тис. гривень на відшкодування вартості лікарських засобів із 1 млн. 189 тис. гривень, передбачених на 2018 рік.
Міський голова Віктор Весельський наголосив, що, у разі необхідності у прийнятті рішень Уряду, внести в установленому порядку пропозиції. Також доручено опрацювати питання стосовно удосконалення процедури відшкодування вартості лікарських засобів та подати Кабінету Міністрів пропозиції.
Враховуючи внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 р. №878 «Про Програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017-2021 роки», очільник міста доручив вивчити можливість удосконалення впровадження в місті наступних заходів (згідно з рішенням 18-ї сесії Житомирської обласної ради від 12.09.2018 р. №1205): створення в місті Новограді-Волинському надійної системи збереження здоров’я громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС дітей, що сприятиме зниженню рівня їх інвалідизації та смертності; частковому забезпеченню житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; забезпечення ефективного соціального захисту постраждалого населення області для створення належного рівня забезпечення життя.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,