www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Міський голова — адмінпорушник і сплатить штраф 1700 грн.

28 Вересня 2018 | Оприлюднив: | 83 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

На Житомирщині голова міськради порушив антикорупційне законодавство: продав землю за 222 тис. грн. і не повідомив про суттєві зміни у майновому стані. Про це 25 вересня повідомила на своєму офіційному сайті прокуратура Житомирської області.
«Новоград-Волинською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення, за ч.2 ст.172-6 КУпАП (Неповідомлення про суттєві зміни в майновому стані), вчинене головою Новоград-Волинської міської ради.
Встановлено, що посадова особа органу місцевого самоврядування порушив вимоги ч.2 ст.52 Закону України «Про запобігання корупції».
Зокрема, продавши у грудні минулого року земельну ділянку за понад 220 тис. грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, голова міськради взагалі не повідомив про суттєві зміни у майновому стані на сайті НАЗК. Це у той час, коли чинним законодавством встановлено десятиденний строк із дня одержання доходу.
Постановою Новоград-Волинського районного суду посадову особу визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, та накладено штраф у розмірі 1700 грн.», — йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Житомирської області.

Підготував Олег БРЮХАНОВ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,