www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Візит до рівненського зоопарку — для незвичайних дітей

05 Жовтня 2018 | Оприлюднив: | 6 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Багато хто з нас вважає візит до кафе на каву чи піцу звичайною справою, а для цих дітей, як виявилося, це — справжнє свято. Для багатьох із них навіть навчання у школі — складна річ, бо здобути освіту заважають фізичні вади, вони ж стають на заваді можливості повноцінно рухатися та радіти життю. 27 вересня 34 дитини з інвалідністю отримали змогу відвідати зоопарк у Рівному та побувати у Корецькому монастирі.
— Враження у всіх чудові, — розповіла організатор поїздки, представник благодійної міської громадської організації «Гармонія+» Людмила Харченко. — Головне, що відвідини рівненського зоопарку подарували дітям нові враження, спілкування. Треба було бачити їх задоволення від відвідин піцерії, від дружньої підтримки, коли візочникам допомагали пересуватися дітки з іншими вадами здоров’я. Але у гурті їм було цікаво, вони відчули смак життя. Треба було бачити, як деяким мамам доводиться вантажити своїх дітей різного віку на плечі, щоб допомогти їм пересуватися… Але коли я запитала у них, чи вони втомилися від поїздки, ніхто не сказав, що втомилися. Усі запевнили, що відпочили. Я щаслива від цього, а зробити цю добру справу нам допомогли спонсори: Світлана Савчук з «Бісквіто мілк» та німецька асоціаціація «Kinderhilfe Ukraine Rhein-Neckar fur Novograd-Volynskij» — наші давні друзі-благодійники, на чолі з Валентиною Собецькою. Є небайдужі люди, тож звертайтеся до нас із пропозиціями — будемо разом організовувати наступні поїздки!
Організатори подякували благодійникам за радість в очах дітей, а батькам — за безмежне терпіння.

Юлія КЛИМЧУК

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,