www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

26 Жовтня 2018 | Оприлюднив: | 22 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради виносить на обговорення громади міста проект регуляторного акту «Про затвердження регламенту проведення конкурсу та умов конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування», яким передбачає затвердити регламент проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування та умови проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування.
Із повним текстом проекту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради: www.novograd.osp-ua.info у рубриці «Нормативна база» — «Проекти рішень виконавчого комітету» та у Новоград-Волинській щотижневій газеті «Звягель».
Свої зауваження та пропозиції просимо надсилати у письмовій формі розробникам — відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради за адресою: вул.Шевченка, 16, каб. №12, м.Новоград-Волинський, або на електронну адресу: enovograd@ukr.net до 25 листопада 2018 року.

Відділ підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,