www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


В ансамблю «Грація» — знову перемога!

26 Жовтня 2018 | Оприлюднив: | 93 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Те, що на теренах Житомирської області немає ансамблів бального танцю, рівних «Грації», новоград-волинці знають давно. І ось вкотре колектив підтвердив своє визнання.


17 жовтня у Житомирі, на базі обласної філармонії ім.Святослава Ріхтера, було проведено обласний конкурс хореографічного мистецтва «Феєрверк талантів», в якому брали участь понад 60 колективів області.
Щиро вітаємо зразковий ансамбль бального танцю «Грація» під керівництвом відмінника освіти, кавалера ордена «Звягель» Ю.Ф.Розбицького, який здобув упевнені перемоги в даному конкурсі.
Ансамбль посів перше місце у номінації «Бальний танець» (середня вікова категорія) та отримав двічі Гран-прі у номінаціях «Бальний танець» та «Сучасний танець» (старша вікова категорія).
Колектив ансамблю та його керівник Юліан Розбицький нагороджені кубками та дипломами. Бажаємо і надалі тримати планку найкращого колективу області!

Батьки учасників ансамблю «Грація»

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,