www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Оголошується конкурс передплатників!

30 листопадаа 2018 | Оприлюднив: | 10 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

ГАЗЕТА «ЗВЯГЕЛЬ» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС СЕРЕД АКТИВНИХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ НАШОЇ ГАЗЕТИ НА 2019 РІК.
Передплативши улюблене видання на цілий рік, ви можете стати володарем побутової техніки, на півріччя — вишуканого кухонного сервізу чи набору посуду. Тож, не втрачайте можливості разом зі «Звягелем» отримати цінні та корисні у вашому господарстві речі.
Щоб стати учасником конкурсу, надсилайте ксерокопії передплатних квитанцій (прізвище, ім’я та по батькові, адреса і контактний номер телефону — розбірливо) на адресу: м.Новоград-Волинський, вул.Героїв Майдану, 3, редакція газети «Звягель», або приносьте особисто в редакцію до 28 грудня 2018 року. Підсумки конкурсу з іменами переможців будуть опубліковані в першому номері «Звягеля» у 2019 році.
Шановні читачі! Враховуючи ваші побажання, з 1 січня 2019 року, замість двох сторінок офіційного вісника міської ради, ми повертаємося до звичного формату з рубриками: «Здоров’я», «Парад порад», «Духовність» та ін.
Будьте з нами! Передплачуйте «Звягель» і залишайтеся в курсі подій і новин, якими живе Новоград-Волинщина!

Редакція газети

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,