www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Увага: вакансія!

30 листопадаа 2018 | Оприлюднив: | 28 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Новоград-Волинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: начальника відділу служби містобудівного кадастру управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради тимчасово, на період відпустки основного працівника, у зв’язку із вагітністю та пологами.
Основними вимогами до претендентів на посаду є: громадянство України; вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом не менш, як один рік; знання державної мови на рівні ділового спілкування та застосування.
Документи на конкурс приймаються упродовж 30 днів від дня опублікування оголошення. Місце прийому документів: Будинок рад (вул.Шевченка, 16, другий поверх, кабінети №31, 32). Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефонами: 5-21-41 та 5-20-52.

Відділ кадрів та архівної роботи міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,