www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Повідомлення про намір зміни тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

30 листопадаа 2018 | Оприлюднив: | 29 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

У відповідності до Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого Наказом Мінрегіонбуду України №390 від 30.07.2012 року (зі змінами), комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» надає інформацію про намір повного перегляду тарифів на комунальні послуги, які надаються підприємством. Проект планових тарифів на 2019 рік: централізоване водопостачання — 15,61 грн./куб. м із ПДВ та централізоване водовідведення — 22,64 грн./куб. м із ПДВ. Із повним текстом намірів можна ознайомитися на сайті Новоград-Волинської міської ради в розділі «Оголошення».
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 10 календарних днів із дня оприлюднення на сайті Новоград-Волинської міської ради за адресою: м.Новоград-Волинський, вул.Шевченка, 16, електронна адреса: nvcity@ukr.net та за адресою: м.Новоград-Волинський, вул.Гетьмана Сагайдачного, 43, електронна адреса: vodanv68@ukr.net.

А.П.ЛЕВИЦЬКА, начальник КП НВМР «ВУВКГ»

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,