www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


У Новограді на кір захворіли четверо дітей з однієї родини

30 листопадаа 2018 | Оприлюднив: | 16 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

На минулому тижні в Житомирській області зафіксовано 2 спалахи кору. Захворіло 4 дітей з однієї родини в місті Новограді-Волинському та 8 людей (у тому числі 7 дітей) в с.Орепи Новоград-Волинського району. Основною причиною спалахів є відсутність імунітету у захворілих. Хворі діти не вакциновані, в тому числі — через категоричну відмову батьків від щеплень за релігійними переконаннями.
Про це розповіла заввідділом епіднагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Тетяна Лутай.
«Кількість випадків кору за тиждень збільшилась у 2,5 рази в порівнянні з попереднім: зареєстровано 24 випадки, в т.ч.: 22 випадки у дітей та 2 — у дорослих. Всього з початку року захворіло 487 осіб. Відбувається прогнозована хвиля чергового підйому захворюваності та розповсюдження випадків по території області. Єдиний спосіб зупинити спалах кору в Україні — вакцинація. Імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я українців (усіх разом і кожного зокрема) залежить від рівня щеплень у країні. Для формування колективного імунітету необхідно, щоби рівень вакцинації досягав 95-98%», — наголосила Тетяна Лутай.
Додамо, що в листопаді 2018 року в Житомирі та області розпочалась нова хвиля підйому захворюваності на кір.

Житомир.info

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,