www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Новорічна ялинка запалила святкові вогні

21 Грудня 2018 | Оприлюднив: | 20 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

У День Святого Миколая, 19 грудня, на площі Лесі Українки відбулося відкриття головної ялинки. Участь у заході взяли перші особи місцевої влади. Міський голова Віктор Весельський привітав присутніх зі святом:
«В очікуванні новорічних свят ми з вірою дивимось уперед, ставимо перед собою нові цілі і завдання. Чи справдяться вони, залежить, передусім, від кожного з нас — від нашої відповідальності, життєвої позиції та щоденної кропіткої праці.


Переконливо вірю, що незмінні духовні цінності — мудрість, поміркованість, працьовитість — стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо усі труднощі та негаразди, якщо ті стануть перед нами. Впевнений, що любов до нашого рідного міста, прагнення зробити його кращим і надалі слугуватиме головним пріоритетом у щоденній діяльності влади та громади».
Урочисте відкриття ялинки супроводжувалося виступами вокальних колективів, розважально-ігровою програмою для дітей. І, звісно, вітанням Миколая. Отож, головний атрибут свят — новорічну ялинку — відкрито, а це означає, що зимові свята офіційно стартували.

За матеріалами відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,