www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Екологічної катастрофи поки що не буде: сміттєвий полігон обслуговуватиме «Шляхрембуд» орендованою технікою

04 Січня 2019 | Оприлюднив: | 79 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Використання спеціальної техніки (так званого, компактора), яка може забезпечити належне утримання полігону твердих побутових відходів за тих умов, що там склалися, обходитиметься міському бюджету в 80 тис. грн. щомісяця. Причому, 60 тисяч грн. становить власне оренда, а 20 тисяч грн. — зарплата водія компактора. Про це повідомив «Звягелю» заступник міського голови Анатолій Легенчук у середу, 2 січня.
Нагадаємо, наприкінці 2018 року виникла ситуація, коли ТОВ «Міськкомунсервіс» на чолі з депутатом міської ради Романом Седлецьким відмовилося продовжувати дію договору щодо обслуговування й утримання полігону ТПВ. Сам полігон ТПВ знаходиться на балансі КП «Шляхрембуд», тож, логічно, що його обслуговування мало б перейти до цієї організації. Проте КП «Шляхрембуд», яке очолює депутат міської ради Андрій Рассадін, не має відповідної техніки — компактора. Натомість компактор є у ТОВ «Міськкомунсервіс». Тож, тривалий час між управлінням житлово-комунального господарства на чолі з Олександром Богданчуком, за участі заступників міського голови, велися перемовини щодо надання в оренду згаданого компактора «Шляхрембуду».
«30 грудня 2018 року відбулася прийом-передача полігону ТПВ від ТОВ «Міськкомунсервіс» до КП «Шляхрембуд». Також було погоджено, що з 1 січня 2019 року утримання й обслуговування полігону покладено на «Шляхрембуд». Для цього взято в оренду необхідну техніку. Термін оренди поки що складає один рік. При цьому вивезенням сміття по місту й надалі займається «Міськкомунсервіс». Щодо полігону, то в них офіційно закінчився договір на утримання, й вони відмовилися його продовжувати», — зазначив заступник міського голови Анатолій Легенчук.
Та на цьому проблеми навколо полігону ТПВ, першу чергу якого урочисто відкрили ще у червні 2009 року за часів перебування на посаді міського голови Миколи Боровця, не вичерпуються. За майже десять років експлуатації полігон перетворився на сміттєзвалище. Значною мірою — тому, що недобудована й не експлуатується друга черга об’єкту, а ще — через неодноразові факти вивантаження сміття львівського походження. Чи було це офіційно — так і залишилося загадкою: свого часу «Міськкомунсервіс» показував договір на прийом сміття зі Львова, а в органах місцевого самоврядування стверджували, що відмовляли львів’янам на їхні неодноразові звернення…
Та головне — згаяно час, за який мали бути побудовані додаткові потужності полігону. Як повідомив Анатолій Легенчук, кінцевий термін договору з підрядною організацією, яка «будувала» полігон, завершився ще 30 вересня 2018 року. Роботи не виконані, тому міська рада звернулася до суду, сподіваючись відсудити у недобросовісного підрядника 2,8 млн. грн. збитків. 29 грудня відбулося перше судове засідання у цій справі.
У цей же час міська рада має намір оголосити новий тендер, сподіваючись залучити нового підрядника на будівництво другої черги полігону ТПВ. «Ми провели коригування проектно-кошторисної документації. Кошти в міському бюджеті (а це — до 3 млн. грн.) будуть передбачені», — запевнив Анатолій Легенчук.

Олег БРЮХАНОВ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,