www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


На що жителі сіл Житомирщини зможуть отримати підтримку з обласного бюджету у 2019 році

11 Січня 2019 | Оприлюднив: | 13 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

У 2019 році фермери, аграрії, кооперативи, жителі сіл можуть скористатись різними напрямками програми агропромислового розвитку Житомирщини та отримати компенсації з обласного бюджету. На ці цілі у 2019 році в обласному бюджеті передбачено 6 млн. 150 тис. грн.
Розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК) — до 200 тис. грн. — може отримати кооператив на придбання обладнання та техніки.
Фінансова підтримка з обласного бюджету надається сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу молочарського, м’ясного, плодово-ягідного та плодово-овочевого напрямів діяльності.
Розвиток фермерських господарств (ФГ) — до 100 тис. грн. — можна отримати за придбання причіпної та навісної сільськогосподарської техніки і обладнання сільськогосподарського виробництва.
Приріст поголів’я корів молочного, м’ясного та комбінованого напрямів продуктивності — по 2 тис. грн. — можуть отримати господарства за кожну прирощену корову власного відтворення. Для цього сільськогосподарські підприємства мають утримувати станом на 1 січня 2018 року не менше, як 30 корів, а фермерські господарства — не менше, як 10 корів.
Отримання компенсації з обласного бюджету за придбання доїльних апаратів — до 7 тис. грн. Взяти участь у програмі можуть домогосподарства, у яких 3 і більше корів.
Придбання племінних телиць, нетелей, корів господарствами населення (до 10 тис. грн. за одну голову) можуть отримати підприємства за закуплених племінних телиць, нетелей, корів молочного та м’ясо-молочного напрямів продуктивності, які придбані у племінних заводів, племінних репродукторів на території області і за її межами.
Виготовлення органічної продукції — до 50 тис. грн. — за проведення та підтвердження відповідності виробництва органічної продукції (сировини); до 400 грн. за 1 га — компенсації за придбаний насіннєвий матеріал.
Документи до обласних комісій приймаються за адресою: м.Житомир, вул.Мала Бердичівська, 25, департамент агропромислового розвитку та економічної політики обласної державної адміністрації каб. №212. Телефон для довідок: (0412) 47-46-28.

Інформація Житомирської ОДА

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,