www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Розпочався ІІ Всеукраїнський мистецький конкурс на податкову тематику

18 Січня 2019 | Оприлюднив: | 12 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

За ініціативи Університету Державної фіскальної служби України, в січні-лютому 2019 року в Головному управлінні ДФС у Житомирській області проводиться перший відбірний етап ІІ Всеукраїнського мистецького конкурсу «Податкова абетка» — для учнів 1-4 класів та «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи» — для учнів 5-9 класів.
Метою конкурсу є популяризація податкової та митної грамотності, сприяння творчому підходу до виховання та формування свідомого ставлення до сплати податків у дітей та молоді шкільного віку.
На конкурс приймаються роботи у форматі А2, А3, А4, а також сюжетні композиції, виконані за допомогою аплікації, колажу, вишивки, в’язання, батику, бісероплетіння, випалювання, художньої різьби, чеканки, ліплення, вітражу тощо.
Конкурсні роботи можуть бути підготовлені до експонування (укомплектовані паспарту, підрамником, рамкою).
Конкурс проводитиметься в два етапи. Перший — у січні-лютому 2019 року на регіональному рівні, другий — у березні 2019 року на базі Національного університету ДФС України.
Творчі роботи необхідно надсилати до 25.02.2019 року на адресу Головного управління ДФС у Житомирській області: м.Житомир, вул.Юрка Тютюнника, 7, каб. №401, або в Новоград-Волинське управління ГУ ДФС у Житомирській області: м.Новоград-Волинський, вул.Ушакова, 3, каб. №206.
Детальнішу інформацію про проведення конкурсу можна отримати за телефоном: (0412) 413-882 або на сайті Університету за посиланням: www.nusta.edu.ua.
Сектор організаційного забезпечення Новоград-Волинського управління ГУ ДФС у Житомирській області

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,