Важкоатлети — переможці обласного турніру

\"Важкоатлети25 січня у Першотравенську пройшов відкритий чемпіонат Житомирської області з важкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 17 років. Участь у турнірі взяли 8 команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл, сформовані з вихованців 2002 р.н. і молодших.
Команда Новоград-Волинської міської ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Катерини Золотарьової посіла перше командне місце загалом, а також — окремо серед дівчат.
Переможцями в особистому заліку стали Владислав Поліщук, Владислав Заруба, Анастасія Шевчук, Валерія Борова та Ірина Комиш.
\"ВажкоатлетиІрина, до того ж, оновила обласні рекорди у своїй категорії в ривку, поштовху та в сумі двоборства, за що було нараховано додаткові очки до командної скарбнички.
Другі місця посіли Олена Шуляківська, Дар’я Чернолуцька, Вікторія Комиш, Ілля Сердюк. Третє місце — в Іванни Сойко.
Відділення важкої атлетики міської ДЮСШ продовжує набір бажаючих займатися цим видом спорту. Довідки за тел.: (063) 017-29-81 (тренер К.В.Золотарьова).