ФК «Звягель» готується до нового сезону

Футбольний клуб «Звягель» іграми на Меморіалі Кирсанова проводить підготовку до нового сезону, що стартує у квітні.
Першим суперником новоградської команди стала «Чайка» з Вишгорода.
«Суперник виглядав більш зіграно, оскільки наявність футбольної інфраструктури у Вишгородському районі дозволяє цій команді проводити товариські матчі навіть у зимовий період. У середині другого тайму гравець «Чайки» зіграв у своєму карному майданчику рукою, і арбітр призначив пенальті, який впевнено виконав капітан «Звягеля» Сергій Слюсар — 1:0. За
10 хвилин до фінального свистка суперник не пробачив нам помилку у захисті — 1:1», — зазначається на офіційній сторінці ФК «Звягель».
У другій грі «Звягель» із рахунком 3:0 поступився команді Межигір’я» (Нові Петрівці).
«Через низку причин наша команда на цей матч знову вийшла у напіврезервному складі і закономірно поступилась потужній команді з Київщини. Наступний матч «Звягель» зіграє 10 березня проти команди «СНД» (Нижча Дубечня), яка у першому матчі турніру розписала нічию з коростенським «Малом» — 3:3», — повідомляє сайт ФК «Звягель».