www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


«Скандинавська ходьба» — для жителів Новограда

08 Березня 2019 | Оприлюднив: | 23 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Цими днями на стадіоні «Авангард», за підтримки міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Скандинавська ходьба» для жителів міста Новограда-Волинського.
Скандинавська ходьба є відмінним видом фізичної активності для людей похилого віку. Більшість популярних оздоровчих напрямків засновані на використанні вправ, що є складними для літніх людей. Саме це є основною причиною, чому більшість із них, навіть маючи таке бажання, не в змозі почати активно займатися спортом. Скандинавська ходьба дає їм таку можливість. Всі рухи — природні, а інтенсивність і тривалість легко регулюються, відповідно до самопочуття.
Тому скандинавська ходьба викликала інтерес серед жителів Новограда. Всі учасники заходу були нагородженні подяками та подарунками від міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Закликаємо вас покращувати своє здоров’я разом із нами!

Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,