www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Новий вид допомоги у 2019 році — «муніципальна няня»

15 Березня 2019 | Оприлюднив: | 41 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Із 2019 року в Україні запрацював ще один вид соціальної допомоги — «муніципальна няня». Відповідну постанову прийнято Кабінетом Міністрів України 30.01.2019 року №68.
Послуга з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» — послуга, що надається для підтримки батьків (усиновлювачів), опікунів дитини для забезпечення догляду за дитиною до трьох років.
Отримувач послуги «муніципальна няня» — батьки (усиновлювачі), опікуни дитини.
Муніципальна няня — будь-яка фізична особа-підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91) юридична особа, яка надає послугу з догляду за дітьми (КВЕД 78.20, КВЕД 85.10).
Компенсація послуги «муніципальна няня» виплачується отримувачу послуги у розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, встановленого на 1 січня відповідного року, тобто, 1626,00 грн.
Право на отримання компенсації послуги «муніципальна няня» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є батьками (усиновлювачами), опікунами дитини до трьох років і на законних підставах проживають на території України та уклали договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років із муніципальною нянею. Договір укладається у письмовій формі між отримувачем послуги «муніципальна няня» та муніципальною нянею. У договорі має бути визначено, зокрема, назву послуги, її обсяг із зазначенням конкретних заходів, умови та строк її надання, вартість, періодичність оплати, відповідальність сторін.
Отримувач послуги «муніципальна няня» подає такі документи:

  • заяву про надання компенсації послуги «муніципальна няня»;
  • заяву про перерахування коштів для компенсації послуги «муніципальна няня» із зазначенням рахунка в установі банку;
  • копію договору між отримувачем послуги «муніципальна няня» та муніципальною нянею;
  • документи, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги «муніципальна няня» (чек, розрахункова квитанція,виписка з банківського рахунка).

До заяви додаються копії:

  • свідоцтва про народження дитини;
  • паспорт отримувача компенсації послуги «муніципальна няня» з даними про прізвище, ім’я та по батькові, дату його видачі та місце реєстрації;
  • документа, що посвідчує проживання на території України;
  • документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків отримувача компенсації послуги «муніципальна няня».

Компенсація послуги «муніципальна няня» призначається на строк здійснення догляду за дитиною до трьох років, визначений у договорі, укладеному між отримувачем послуги «муніципальна няня» та муніципальною нянею.
Виплата компенсації послуги «муніципальна няня» здійснюється щомісяця на підставі поданих документів, що підтверджують витрати на оплату послуги «муніципальна няня». Отримувач послуги щомісяця, до 5 числа, подає в письмовій формі документи, що підтверджують витрати на оплату послуги «муніципальна няня».
У разі неподання в установлений строк документів, що підтверджують витрати на оплату послуги «муніципальна няня», виплата компенсації послуги «муніципальна няня» припиняється.

Н.МАКСИМЧУК, заступник начальника управління — начальник відділу соціальних виплат

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,