www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


До відзначення 150-ї річниці з дня народження Лесі Українки буде створено оргкомітет на держаному рівні

05 Квітня 2019 | Оприлюднив: | 13 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

У рамках відрядження до міста Києва, 2 квітня, міський голова Віктор Весельський за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко і директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілії Хрущ обговорили з директором департаменту гуманітарної та соціальної політики Кабінету Міністрів України Віталієм Коблошем питання створення організаційного комітету з відзначення на державному рівні 150-річчя з дня народження Лесі Українки.
Віталій Володимирович зазначив, що до кінця тижня відповідне розпорядження Кабінету Міністрів України буде зареєстроване у Міністерстві юстиції. Після чого на рівні віце-прем’єр міністрів буде зібрано організаційний комітет, до складу якого, як зазначено у проекті розпорядження КМУ, увійде міський голова Віктор Весельський.
Тож, очільник міста відстоюватиме питання організації реконструкції Літературно-меморіального музею Лесі Українки, благоустрою прилеглої території та ремонту дороги, яка веде до музею, до відзначення ювілейної дати.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,