Фінішував футбольний турнір «Звягель-2019»

\"Фінішував7 квітня у Новограді-Волинському фінішував футбольний турнір «Звягель-2019». Нагадаємо, що мета турніру — підготовка аматорських команд до нового футбольного сезону. Участь у змаганнях взяли п’ять команд: «Звягель» (Новоград-Волинський), «Звягель-АТО» (Новоград-Волинський), «Зоря» (Романів), «Металіст» (Чижівка), «Фортуна» (Слобода Романівська).
Ще в 4-му турі визначився переможець — ФК «Звягель» (Новоград-Волинський). Чотири перемоги та жодного пропущеного м’яча на рахунку «звягельчан».
А в заключному, 5-му турі, «Металіст» із Чижівки з мінімальним рахунком переміг ФК «Фортуна» (Слобода Романівська) й посів другу сходинку турнірки, обійшовши на одне очко ФК «Звягель-АТО» (Новоград-Волинський).
Привітали та нагородили переможців «Звягеля-2019» перший заступник голови Житомирської обласної федерації футболу Віктор Радушинський і заступник голови федерації Володимир Дорошенко.