Новоградці здобули дев’ять медалей на чемпіонаті світу!

Із 16 по 19 травня в Луцьку проходив 29-ий чемпіонат світу з пауерліфтингу. Новоград-Волинський представляли 6 спортсменів, які здобули 6 золотих та 3 срібні медалі.
Яна Хромець — перше місце в категорії до 56 кг серед тинейджерів 18-19 років (тяга).
Ольга Жук — перше місце в категорії до 100 кг серед ветеранів 40-44 років (тяга), встановила новий рекорд України — 95 кг.
Дмитро Коростельов змагався в трьох дисциплінах відкритої вікової категорії (до 75 кг) та здобув перше місце у двоборстві (жим + тяга) — 280 кг, друге місце в тязі — 160 кг та четверте місце в жимі — 127,5 кг.
В активі Даниїла Громадецького — три золоті медалі серед тинейджерів 13-15 років у категорії до 82,5 кг. Жим — 95 кг, тяга — 150 кг та двоборство — 245 кг (рекорд України). Це — наймолодший учасник нашої команди, якому всього 13 років.
Ігор Бігун — друге місце в категорії до 82,5 кг серед тинейджерів 16-17 років із результатом 162,5 кг (тяга).
Тренер команди Вадим Омельчук виборов срібну нагороду в категорії до 100 кг серед дорослих.
У змаганнях взяли участь 476 атлетів із 22 країн світу. Зокрема, зі США, Канади, Вірменії, Ірану, Польщі, Уганди (Африка), Фінляндії, Франції.
До уваги бажаючих займатися пауерліфтингом! Із 1 по 15 вересня кожного року відбувається набір у групи. Запрошуються дівчата віком від 13 років та хлопці — від 12 років. Заняття проходять на базі ДЮКФП (пн., ср., пт. у мікрорайоні «Морське»).
Вадим ОМЕЛЬЧУК, президент міської федерації пауерліфтингу та стронгмену, тренер ДЮКФП