www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Директор Понінківської фабрики готовий до мітингу в Новограді-Волинському та поїздки до Президента

31 Травня 2019 | Оприлюднив: | 123 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

27 травня відбулася сесія Понінківської селищної ради, на якій розглядалося питання про забруднення річок Случ та Хомора в Житомирській та Хмельницькій областях. На сесію завітали й громадські активісти з Першотравенська Баранівського району.
Люди вражені виступом керівника ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика» Сергія Прудкого та 28 травня у коментарі Житомир.info розповіли, що відбувалося в сусідній області перед сесією селищної ради.
«Вчора була сесія Понінківської ради, і вони піднімали питання стосовно фабрики. Директор вигнав людей примусово до селищної ради, щоб депутати не голосували проти фабрики. Перед сесією директор Понінківської фабрики розказував людям, що фабрика не забруднює р. Хомора, і що вони готові захищати фабрику і їхати проводити мітинг у Новоград-Волинський та везти людей у Київ до Президента», — розповів Житомир.info Олександр Коваленко.
Громадський активіст із Першотравенська надав Житомир.info відео, де директор ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика» говорить про те, що готовий перекривати Новоград-Волинський.
«…У нас на сьогодні є достатньо доказів, які я вже надав, але їх ніхто не хоче бачити. Все скидає Баранівка, Першотравенськ…, я показав, що скидає Миропіль. У нас доказова база зібрана за два місяці, просто раніше цим ніхто не займався! Стільки, що їм доведеться за свою Житомирську область дуже серйозно поборотися… Треба буде перекривати Новоград-Волинський — все готово! Треба буде — поїдемо автобусами і до Президента. Ми відстоїмо свою фабрику, своїх людей, відстоїмо і громаду», — сказав Сергій Прудкий.
Нагадаємо, 23 травня на сесії Житомирської облради депутати підтримали звернення людей, які вимагали закрити фабрику, що забруднює річки в області.
16 травня народні депутати розглянули проект постанови «Про подолання негативних наслідків екологічної ситуації в басейні річок Хомора та Случ на окремих територіях Хмельницької та Житомирської областей», яка передбачає оголошення басейну річок Хомора та Случ зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Житомир.info
  1. 1 коментар в статье “Директор Понінківської фабрики готовий до мітингу в Новограді-Волинському та поїздки до Президента”

  2. Написал: sirrah 03.06.2019 | Ответить

    Цитировать

    нет у нас президента сейчас….

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,