www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Команда міськради здобула перемогу у волейболі на змаганнях обласної спартакіади

07 Червня 2019 | Оприлюднив: | 21 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

У Новограді завершився обласний етап Х спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування, який проходив під традиційним гаслом «Спорт об’єднує всіх в одну команду».
У загальному заліку перше місце посіла Андрушівська районна рада, друге — команда Житомирської міської ради, на третьому — опинилась команда Коростенської районної ради.
Натомість команда Новоград-Волинської міської ради стала переможцем волейбольних змагань.
Як підкреслив головний суддя спартакіади, голова обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Борис Шевчик: «Ми перші в Україні започаткували такі змагання, і не випадково ми зараз знаходимося у місті Новограді-Волинському, бо перша спартакіада проходила саме тут».
Відкрив змагання та побажав учасникам достойно виступити і показати гарний результат голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма.
До програми спартакіади увійшли змагання з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шашок, швидких шахів.
За результатами сформовано збірну області, яка представить Житомирщину на Всеукраїнських змаганнях у Чорноморську Одеської області.

За матеріалами міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,