www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика


Передвиборна програма Сергія Романюка

19 Липня 2019 | Оприлюднив: | 33 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Шановні виборці! Нехай передвиборчі обіцянки роздають інші, а я відразу буду робити реальні справи. Весь свій час я і моя команда будемо використовувати на втілення конкретних рішень, які дозволять запустити стратегічні реформи та зміни в ключових сферах нашого життя.
ЗАГАЛЬНОПОЛІТИЧНІ ПРИНЦИПИ
Моя мета — побудувати разом із Вами сильну державу, справедливе суспільство та розвинену економіку. Люди гідні того, щоб держава надавала їм якісний сервіс, а податки були справедливими, простими і зрозумілими.
Окремим і надважливим напрямом своєї діяльності вважаю підтримку військовослужбовців Збройних Сил України
, членів добровольчих збройних формувань, які своїм життям та здоров’ям відстоюють незалежність України. Докладу всіх зусиль для покращання матеріально-технічного забезпечення військових підрозділів,заводи та підприємства мають перейти на військові рейки та виготовляти власну зброю та набої.
На законодавчому рівні підтримаю всі мирні ініціативи. Україна — єдина, кордони — незмінні!
Створення принципово нових правил управління країною, об’єднаних територіальних громад за участі громадян та громадянського суспільства.
Виборці повинні мати вплив на ухвалення державних рішень.
Право володіння землею надавати тільки українським громадянам.
Заборонити стягувати пеню за заборгованість із комунальних платежів, поки істотно не підвищиться рівень життя громадян.
Буду ініціювати та підтримувати законопроекти, які будуть враховувати баланс інтересів держави, суб’єктів підприємницької діяльності (бізнесу) і простих громадян, а також стимулюватимуть розвиток малого і середнього бізнесу, високотехнологічних галузей економіки, і перш за все — IT-технологій.
Недопустити ввезення і продаж неякісних продуктів харчування. Запровадити їх тотальну перевірку, контроль цін та підтримку вітчизняного товаровиробника.
ЕКОНОМІЧНИЙ, КУЛЬТУРНИЙ РОЗВИТОК ВИБОРЧОГО ОКРУГУ, ПІДТРИМКА МОЛОДІ ТА СПОРТУ
Ініціюватиму внесення змін до ЗУ «Про добровільне об’єднання громад» (децентралізацію).
Докладу всіх зусиль для зміцнення матеріальної бази шкіл та дошкільних закладів, будівництва нових спортивних об’єктів, подальшого розвитку мережі закладів позашкільного виховання та освіти, спортивних секцій, організації спортивних змагань, пропаганди здорового способу життя.
Ініціюватиму спрямування державних коштів, перш за все, на будівництво і відновлення доріг у сільській місцевості та районних центрах.
Творчі починання та ініціативи обдарованої молоді допомагатиму втілювати у життя.
Сприятиму відновленню мережі сільських будинків культури, створенню умов для їх належного функціонування.
Але для цього треба покладатися, перш за все, на власні сили. За нас нашу роботу ніхто не зробить. Ми здатні почути й зрозуміти один одного, здатні об’єднатися заради достойного майбутнього рідної Житомирщини та всієї України, заради спільної мети!
Це і є основний ресурс національного розвитку і головна запорука успіху! Я в це вірю!
СПРАВЖНІЙ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ — СЕРГІЙ РОМАНЮК!

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,