www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Туристичний вказівник є. Чекаємо туристів

26 Липня 2019 | Оприлюднив: | 30 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

У центрі Новограда-Волинського встановлено туристичний інформаційний вказівник. Він розміщений на алеї неподалік від свого «колеги», що інформує про міста-побратими Новограда.
На новому вказівнику містяться написи українською та англійською мовами про міські туристичні об’єкти, вказано напрям руху до них і відстань.


Виготовлення та встановлення вказівника обійшлося відносно недорого — біля двох тисяч гривень. Про це повідомила заступник міського голови Оксана Гвозденко в ході одного із засідань оргкомітету свята «Лесині джерела».
Містяни по-різному відреагували на новинку. Зі знаком «плюс» відзначають вигляд вказівника — на противагу окремим пам’ятникам і скульптурам, що були підняті на сміх городянами. З іншого боку — новоградці зауважують низький рівень туристичної привабливості міста. «Хоч розірвись — чи в музей іти, чи на автовокзал», — зіронізувала одна з дописувачок у соцмережі.
Як нагадують у відділі інформації та зв’язків із громадськістю міської ради, цього року місто Новоград-Волинський брало участь у проекті телеканалу 1+1 «Громада на мільйон. Спеціалісти». Одним із завдань проекту було встановлення туристичного інформаційного вказівника. Наразі розробляється проект щодо встановлення подібних вказівників і в інших частинах Новограда-Волинського.

Олег БРЮХАНОВ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , , ,