www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Громадська активність забуксувала: до Бюджету участі надійшла лише одна заява. Але прийом триває!

26 Липня 2019 | Оприлюднив: | 16 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Дитячий майданчик «Мультяшки — щасливі діти, щасливі батьки!» (автор — Ювхимович Василь Петрович)До 31 серпня 2019 року приймаються проектні пропозиції до Бюджету участі у Новоград-Волинській міській об’єднаній територіальній громаді. Про це інформують у міській раді.
Проте, станом на 24 липня, на участь у проекті надійшла лише одна заява — «Вільний кінозал у бібліотеці по вул.Житомирська, 25».
Для порівняння: торік під час кампанії з прийому заяв до Бюджету участі-2018 було подано понад три десятки пропозицій. Зрештою, після кількох засідань робочої групи, до голосування допустили 22 проекти, які відповідали вимогам. Громада показала свою активність, обравши 5 проектів. Нині ж процес буксує, тому в міській раді закликають активізуватися.

Подавайте свій проект у каб. №1 Будинку рад (вул.Шевченка, 16, І поверх, сектор організації прийому громадян відділу загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян міської ради).
Подані проектні пропозиції будуть спрямовані на голосування громадян, які зареєстровані на території міської ОТГ, а 5 проектів, які отримають найбільшу підтримку, будуть реалізовані за кошти міського бюджету.
Із проектів-переможців Бюджету участі-2018 року наразі реалізовано:

 • «Освітлення Арки пам’яті Небесній сотні та загиблим в АТО» (автор — громадська організація «Новоград-Волинський міськрайонний осередок Всеукраїнського Братства ОУН УПА імені Генерала Романа Шухевича»);
 • «Дитячий майданчик «Мультяшки — щасливі діти, щасливі батьки!» (автор — Ювхимович Василь Петрович).

У процесі реалізації:

 • «Сучасна бібліотека — ворота в майбутнє» (ліцей №4, автор — Сільвертюк Валентина Анатоліївна);
 • «Сумні очі, розбите серце» (автор — Захарчук Валентина Мечиславівна);
 • «Спортивний майданчик по вул. Рокоссовського» (автор — Гурковська Ганна Олександрівна).

Нагадаємо, що автором проектної пропозиції має бути повнолітній дієздатний громадянин України віком від 18 років, який постійно проживає у межах міської ОТГ, що підтверджується документом, який засвідчує особу, та підготував і подав на конкурс проектну пропозицію та кошторис у порядку, визначеному Положенням про Бюджет участі (громадський бюджет) у Новоград-Волинській міській об’єднаній територіальній громаді.
Вимоги до проектних пропозицій:

 1. Назва проектної пропозиції повинна бути викладена лаконічно, в межах одного речення, і не повинна суперечити меті проектної пропозиції, що подається.
 2. Проектні пропозиції мають відповідати наступним критеріям:
 • одна заявка — один об’єкт;
 • заявка має бути підкріплена чітким кошторисом, який грунтується на основі ринкової вартості необхідних для реалізації матеріалів та із розрахунку вартості оплати праці виконавців проекту, згідно зі штатним розписом на момент його реалізації;
 • об’єкт загального користування;
 • актуальність для членів територіальної громади міста;
 • узгодженість мети та результату;
 • можливість реалізації протягом бюджетного року;
 • дотримання норм чинного законодавства України.
 1. Проектна пропозиція повинна відповідати затвердженій містобудівній документації. У випадку, коли проектна пропозиція передбачає використання земельної ділянки, остання має належати до власності міської ОТГ.
 2. Кошторисна вартість однієї проектної пропозиції не повинна перевищувати суму 100 тис. грн.
 3. Проектні пропозиції, що подаються на конкурс, оформляються, відповідно до бланку-заявки.
 4. Проектні пропозиції подаються в паперовому вигляді на адресу Новоград-Волинської міської ради: м.Новоград-Волинський, вул.Шевченка, 16, та реєструються в секторі організації прийому громадян відділу загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян міської ради (І поверх, каб. №1).
 5. До проектної пропозиції автором обов’язково додається розрахунок витрат (кошторис), який розпорядник коштів має право відкорегувати за 7 днів від моменту надходження його відділу (управління) на розгляд. Такі зауваження передаються авторові для усунення недоліків або доопрацювання кошторису.
 6. Автор проектної пропозиції може у будь-який момент зняти свою проектну пропозицію з розгляду, але зробити це повинен не пізніше, ніж за 7 календарних днів до початку голосування.
 7. Об’єднання проектних пропозицій можливе лише за взаємною згодою авторів проектних пропозицій, що засвідчується їх заявами.
 8. Внесення змін щодо суті проектної пропозиції можливе лише за згодою авторів у результаті додаткових консультацій.
 9. Автор проектної пропозиції або уповноважена ним особа може представити проектну пропозицію в ході публічного обговорення. Метою такого обговорення є детальний розгляд представлених проектних пропозицій. Внесення можливих змін до проектних пропозицій здійснюється не пізніше, ніж за 7 календарних днів до початку голосування.
 10. Автор може подавати необмежену кількість проектів.
 11. У рамках Бюджету участі не можуть прийматися до розгляду проекти, що:
 • розраховані тільки на розробку проектно-кошторисної документації;
 • не є цілісними, а мають фрагментарний характер;
 • суперечать діючим програмам або дублюють заходи, які передбачені цими програмами;
 • суперечать чинному законодавству України;
 • мають обмежений доступ для мешканців міської ОТГ;
 • передбачають реалізацію проектних пропозицій приватного комерційного характеру.

Деталі — на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради, у рубриці «Економіка і бізнес — Бюджет участі» (посилання: http://novograd.osp-ua.info/?ch=3&fl=rinokpraci).

Підготував Олег БРЮХАНОВ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,