www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


У медичних закладах Новограда-Волинського проводяться ремонтні роботи

26 Липня 2019 | Оприлюднив: | 27 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак оглянув хід проведення ремонтних робіт у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії лікувального корпусу комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайТМО». На капітальний ремонт, який має бути завершено на початку серпня, з міського бюджету було виділено 1 млн. грн.
У блоці інтенсивної терапії вже відремонтовано стіни, стеля та підлога, також замінено інженерні мережі, вікна і двері, встановлено нове устаткування підведення кисню та інших газів до операційної та палат. Наразі здійснюється монтаж нової вентиляційної системи.
Також посадовець оглянув приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини №7 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», що розміщується в поліклінічному корпусі. Роботи з капітального ремонту, на які з міського бюджету було виділено 450 тис. грн., виконані майже наполовину і далі продовжуються.
830 тис. грн. із міського бюджету виділено на придбання для міськрайТМО обладнання і предметів довгострокового користування (фетальний монітор для пологового відділення, комплект обладнання для лапароскопії, комплект обладнання для цистоскопії).
Крім того, за кошти міського бюджету закуплено і встановлено у травматологічному відділенні систему цифрової візуалізації рентгенівських зображень вартістю 560 тис. грн., що значно покращує якість рентгенівських знімків та зменшує дозу опромінення пацієнта. Також у рентгенологічних кабінетах міськрайТМО капітально відремонтовано вентиляційні системи на суму 200 тис. грн.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,