www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Вандали пошкодили пам’ятний знак на честь нашого земляка Бориса Шарварка

26 Липня 2019 | Оприлюднив: | 39 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Панове депутати та виконавча владо, коли будуть камери відеоспостереження?
Невідомими особами пошкоджено пам’ятний знак на честь нашого земляка — Народного артиста України, режисера концертних програм і фестивалів, театралізованих вистав Бориса Шарварка. Гранітна плита на пам’ятному знакові, що розміщується у місті Новограді-Волинському на бульварі Бориса Шарварка, була розбита вандалами. Про це повідомив відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради.
У зв’язку з цим директор комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» Сергій Моісєєв зареєстрував звернення до правоохоронних органів задля притягнення до відповідальності винних осіб.
Довідково. Цього року минає 90-та річниця від дня народження Почесного громадянина міста Новограда-Волинського Бориса Георгійовича Шарварка — українського режисера фестивалів, концертних програм, театралізованих вистав, Народного артиста України.
За п’ятдесят років творчої діяльності Борис Георгійович поставив майже тисячу концертів. Серед найграндіозніших — святкування п’ятисотріччя козацтва на Хортиці (тоді спеціально для цього «збудували» Запорізьку Січ), ювілейні шевченківські урочистості на стадіоні в Черкасах. Тоді зведений хор заспівав «Реве та стогне Дніпр широкий», над полем піднявся великий портрет Кобзаря, а в траві спалахнули тисячі вогників-свічечок.
Із легкої руки Бориса Шарварка вперше замайорів жовто-блакитний прапор на сцені оперного театру і прозвучав Гімн «Ще не вмерла Україна» в обробці Євгена Станковича. Борис Георгійович впродовж десяти років незмінно ставив грандіозні концерти у Дні української культури на «Слов’янському базарі» у Вітебську (Білорусь).
Встановлений на бульварі Бориса Шарварка у Новограді-Волинському пам’ятний знак — це шана нашому земляку, який зробив неоціненний внесок у розвиток культури Новограда-Волинського та України, до якого приходять люди, натхненні стати до творчої роботи.
Від редакції. Факти вандалізму в Новограді трапляються із завидною регулярністю. На початку червня повідомлялося про розбиті ліхтарі у Парку культури та відпочинку і вирвані з клумб квіти. Тоді невідомі пошкодили 17 плафонів ліхтарів та викрали понад 600 одиниць квітів, висаджених у парках, скверах та інших місцях відпочинку городян у центрі міста. Якщо до цього додати систематичне пошкодження лавок, урн, місць розташування реклами, не кажучи вже про інші, більш тяжкі, злочини, то вкотре напрошується очевидний висновок: депутати міської ради просто зобов’язані переглянути бюджет і виділити кошти на облаштування бодай центральної частини Новограда-Волинського камерами відеоспостереження. Причому, камерами — дієвими, а не бутафорськими.
Кількасоттисячна (хай навіть півмільйонна) інвестиція у вирішення проблеми вандалізму не проб’є аж надто великої діри в міському бюджеті. Проте, очевидно, стане засобом для стримування потенційних правопорушників та пришвидшить розкриття вже скоєних злочинів.

Підготував Олег БРЮХАНОВ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,