www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Дорогі земляки!

26 Липня 2019 | Оприлюднив: | 12 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Закінчився нелегкий період виборчої кампанії. Вона була дуже насиченою, а подекуди, на жаль, і брудною. Звісно, не хотілося політикам, які довго засиджувалися в парламентських кріслах, прощатися зі своїми місцями. Але наша країна змінюється, змінюються і люди. Норма Конституції про те, що влада належить народові, нарешті починає діяти. Вітаю Дмитра Костюка з перемогою!
Сьогодні я хочу подякувати вам за довіру й підтримку. За час виборчої кампанії я зустрівся з великою кількістю людей, почув багато думок, пропозицій, отримав багато завдань. І незважаючи ні на що, я працюватиму для того, щоб усі ці завдання виконати. Бо я йшов у парламент не заради депутатського значка, недоторканності чи якихось преференцій. Я йшов для того, щоб змінити життя у своєму рідному краї. Щоб кожній людині жилося краще. Щоб були достойні зарплати і пенсії, робочі місця, доступна і якісна медицина й освіта, щоб ремонтувалися дороги, заклади культури… Нарешті, щоб кожен із нас — від малої дитини до пенсіонера — був щасливий. Щасливий тим, що живе на цій землі!
Ще раз щире і сердечне спасибі! Наші перемоги — попереду!

Ваш Віктор МЕЛЬНИК

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,