www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Готуємося до монетизації пільг

02 Серпня 2019 | Оприлюднив: | 65 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» з 01.10.2019 впроваджується монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг, коли усі без винятку громадяни України, яким були призначені пільги, отримуватимуть їх у грошовій формі.
Департамент праці та соціального захисту міської ради просить всіх отримувачів пільг на оплату житлово-комунальних послуг якнайшвидше подати такі відомості про себе:

  • номер мобільного телефону;
  • інформацію про склад сім’ї (якщо відбулися зміни);
  • копії та оригінали паспорта та ідентифікаційного коду членів сім’ї пільговика, на яких поширюються пільги.
  • копії та оригінали пільгових посвідчень (якщо відбулися зміни).

Якщо ви власник паспорта у формі ID-картки, необхідно обов’язково пред’явити витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання.
Зазначені відомості потрібно надати до відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян за адресою: м.Новоград-Волинський, вул.Ушакова, 40, к.10. Телефон для довідок: 2-50-21.

Департамент праці та соціального захисту міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,