www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Розпочинається капітальний ремонт доріг на вулицях: Житомирській, Пушкіна, Шевченка

02 Серпня 2019 | Оприлюднив: | 45 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Відповідно до оголошеного управлінням дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації тендеру, переможцем відкритих торгів на капітальний ремонт вул.Шевченка від будинку №5/1 до будинку №37/2, вул.Пушкіна до будинку №36, вул.Житомирська до будинку №55 було визначено ТОВ «Асфальт-плюс» (м.Житомир).
29 липня міський голова Віктор Весельський за участі секретаря міської ради Василя Остапчука, заступника міського голови Анатолія Легенчука, заступника міського голови - начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук і начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександра Богданчука провів робочу зустріч із директором ТОВ «Асфальт-плюс» Разміком Петросяном.
Як зазначив очільник міста, загалом у Новограді-Волинському — 386 вулиць та площа Лесі Українки. Протягом 2016-2018 років проведено капітальний ремонт 26 вулиць, з них на околицях міста — 10 вулиць. Наразі виготовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт більше 15 доріг.
Директор ТОВ «Асфальт-плюс» наголосив: «У Житомирі ми асфальтуємо центральні дороги, робимо поточний ремонт після зими. На сьогодні в обласному центрі ми зробили поточний ремонт на 12 дорогах. Також працюємо в інших містах, зокрема у Фастові та Хмельницькому».
А також додав: «Наразі розпочато підготовчі роботи до капітального ремонту на вулиці Житомирській. Зокрема, в частині залучення спецтехніки та демонтажу бордюрів. Із середи, 31 липня, розпочнеться встановлення нових бордюрів, а з понеділка — капітальний ремонт першого відрізку дороги».

Оксана ТАЛЬКО, начальник відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,