www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Допоможи ілюструвати Вікіпедію та виграй призи!

23 Серпня 2019 | Оприлюднив: | 12 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

З 1 по 30 вересня 2019 року триватиме щорічний Міжнародний конкурс фотографій об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки», який визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Мета проекту — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у 30 країнах.
Українська частина проводиться увосьме, і до участі запрошуються всі охочі — і любителі, і професіонали. Конкурсний список складається з понад 87 тисяч пам’яток історико-культурної спадщини України всіх регіонів України, зокрема Криму. За сім років конкурсу було завантажено понад 250 тисяч вільних фотографій пам’яток культури України.
Для участі в конкурсі потрібно зареєструватися у Вікісховищі — одному з сестринських проектів Вікіпедії, сфотографувати пам’ятку з конкурсних списків та завантажити ці фотографії до Вікісховища з 1 по 30 вересня.
Фотографії можуть бути зроблені будь-коли: як під час конкурсу, так і до нього.
Головне, щоб учасники подавали на конкурс лише власні роботи. Також можна вантажити відеоматеріали, де зображені пам’ятки.
Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій конкурсу, авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток, та переможцями спецномінацій. Окремо відзначатимуться автори, які вперше беруть участь у конкурсі.
Організатори вважають, що проведення «Вікі любить пам’ятки» дає можливість поповнити репозиторій світлин пам’яток з усієї України, завдяки чому учасники та глядачі зможуть краще пізнати свій рідний край, що спонукатиме їх дбайливо ставитися до культурної спадщини держави. «Вікі любить пам’ятки» привертає увагу до проблеми збереження культурної спадщини, до необхідності документування кожної пам’ятки, щоб наші нащадки мали можливість знати і бачити.
Детальніше про конкурс можна дізнатися на сайті: wlm.org.ua. З пропозиціями щодо співпраці та запитаннями звертатися до організаційного комітету конкурсу: wlm@wikimedia.org.ua.

Прес-служба ГО «Вікімедіа Україна»

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,