www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Із солодощами — на бесіду в інтернат

06 Вересня 2019 | Оприлюднив: | 16 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Працівники Новоград-Волинського відділу поліції щороку з початком вересневого навчання відвідують місцеву школу-інтернат. Торік поліціянти дарували учням спортивні м’ячі, цього разу — солодощі.


Головна мета традиційного візиту — профілактична, спілкування з дітьми та підлітками на тему недопущення правопорушень, злочинів. У День знань — 2 вересня, тут говорили також про булінг у школах, як його уникнути і не допустити образ. Як кажуть, інформований — отже, озброєний. Нерідко таке спілкування попереджає небезпечну поведінку, що здатна згубно позначитися на дитячій долі. Тим паче, коли дитині потрібна підтримка і мудре слово. Тож хочеться вірити, що подібні профілактичні бесіди мають вплив на поведінку школярів. Зокрема, серед соціально-незахищених верств.
До заходу долучилися працівники міського Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді (ЦСССДМ), а спонсором солодощів став магазин «Добриня».

Власна інформація

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,