www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Новий керівник поліції: у Ружині навів порядок. Що буде в Новограді?

27 Вересня 2019 | Оприлюднив: | 27 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

У Новоград-Волинському відділі поліції 23 вересня очільник обласної поліції Сергій Крупєй представив нового керівника місцевої поліції — колишнього начальника Ружинського відділення поліції.
— Миколу Заровного нагороджували як керівника найкращого підрозділу в області протягом минулих років. Питання до новоградського підрозділу є. Не знаю, що у вас не складається, але думаю, ви доведете всім, що колектив нормальний і може виконувати всі завдання, які стоять перед реформованою новою поліцією, — під час представлення зазначив Сергій Крупєй.
— Я був начальником Ружинської поліції останні два роки. Правду керівник поліції говорив, що те відділення два роки поспіль ставало найкращим в області. Що буде в Новограді — ніхто не скаже. Потрібно, щоб працював особовий склад, адже сам нічого не зробиш. У Ружині був порядок. За вісім місяців — жодного нерозкритого розбою чи грабежу, — сказав Микола Заровний.

За матералами і фото Novograd.city

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,