www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Поминання 39/2019

27 Вересня 2019 | Оприлюднив: | 543 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

23 вересня 2019 року на 74 році пішов із життя Борис Миколайович РУДНЄВ

Не вистачає слів, щоб передати смуток, який чорним крилом торкнувся не лише рідних, а й інших людей, залишивши сльози та смуток. Біль обпікає душу від думки, що ніколи не буде тебе з нами. Не почуємо мудрої поради, не відчуємо надійної підтримки, не побачимо щирого погляду й теплої усмішки. Нестерпний біль і невимовна туга не покидають нас. Ти відійшов у небуття, але пам’ять про тебе буде завжди в наших серцях. Спочивай спокійно в Царстві Божому. Усі, хто знав дорогу нам людину, Бориса Миколайовича Руднєва, згадайте добрим словом, пом’яніть щирою молитвою.

Зі щирою скорботою та світлою пам’яттю рідні

25 вересня минає 3 роки, як немає з нами дорогого сина, коханого чоловіка, батька, брата, дідуся, кума, сусіда, дядька, хрещеного — Михайла Степановича БЛАГОДИРА

Нам дуже боляче, що за лічені хвилини жорстокий вбивця загасив полум’я твого життя, і дуже тяжко з цим змиритися. Пам’ять про тебе — вічна. Щиро молимося, щоб Господь прийняв твою душу в свої обійми. Земля тобі пухом і вічне Царство в Небесах.
Хто знав нашого Михайла, — згадайте і пом’яніть з нами добрим словом і тихою молитвою.

У глибокій скорботі вся наша велика і дружна родина

1 октября — 40 дней светлой памяти Марии Анатольевны ЦУРЕНКО

Не бывает смерти, не бывает, просто чья-то нежная душа вдруг внезапно в небо улетает, даже если жизнь здесь хороша. Ты вспорхнула птицей в поднебесье, ангелом с прекрасной душой, а когда быть хочешь с нами вместе — тихо пролетаешь над землёй. Робкий ангел с детскими глазами, шепчешь: «С вами я всегда», словно шлёшь приветы своим, чтоб не стыла горькая слеза.

Вечно с печалью мама, папа, сестра и племянница, сыночек и все родные

2 жовтня минає 5 років, як пішов у вічність наш дорогий, рідний батько та дідусь — Казимір Леонідович САВІЦЬКИЙ

Хай ангел Господній
Хранить твою душу,
Хай Царство Небесне
Господь тобі дасть.

Сумуючі діти, онуки, правнуки

3 жовтня минає 2 роки світлої пам’яті, як пішов із життя Микола Кузьмович КРИВЕНКО

Тебе не стало, наш дорогий, а серце так хотіло жити! Глибокий сум і добра пам’ять назавжди залишаться з нами.

Вічно сумуючі діти, онуки, рідні

26 вересня виповнюється 5 років, як пішла у вічність наша кохана матуся, бабуся, прабабуся — Галина Кирилівна ПАПЧЕНКО

Горбок землі мовчить, як все довкола, і огортає душу тихий жаль, що не побачимо ніколи ні Твою радість, ні Твою печаль. Нема Тебе, хоч скільки хочеш клич, сама печаль повисла над землею. У світі серед безлічі облич вже не зустріти усмішки Твоєї. Не заросте ніколи та стежина, що провела Тебе в останню путь. Похилиться зажурена калина, і добрим словом люди пом’януть. Скільки не мине часу, Ти завжди будеш поряд із нами. Хай над Твоєю могилою світить сонце, жалібно співають пташки, а на квітах буде роса — то пам’ять про Тебе. Спи спокійно, наша дорога. Лебединим пухом хай буде Тобі земля.

Чоловік, діти, онуки, правнук

1 жовтня минає 40 днів, як пішла від нас у вічність люба матуся, бабуся, прабабуся — Валентина Дмитрівна КРУК

Ти була світлим промінчиком, до якого ми завжди тягнулися. А зараз осиротіла наша домівка, але завжди Тебе любитимемо й пам’ятатимемо. Вічного Тобі життя у Царстві Небеснім та спокою Твоїй душі.

Вічно сумуючі діти, внучки та всі рідні

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,