www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Вітання 39/2019

27 Вересня 2019 | Оприлюднив: | 238 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

25 вересня святкує свій 70-річний ювілей найдорожча людина в світі, любляча дружина, дорога матуся та чудова бабуся — Олена Юхимівна МАМАЙЧУК

Чудовий день, прекрасне свято, святкує вся рідня й гостей багато.
Рідна матусю, рідненька Ви ненько, Вас з ювілеєм вітаєм, серденько. Хай в цей день, веселий і багатий, щастя й добро завітають до хати! Щоб у достатку, здоров’ї довіку, многії літа прожити без ліку. Й до привітань, як зерно до зернини, низький Вам уклін від всієї родини! Нехай для Тебе не згасає сонце, нехай не віють в душу холоди, хай жито на столі і Бог на небі Тебе завжди рятують від біди.

З любов’ю чоловік, дочка Наташа, син Олександр, невістка Аня та внук Платон

22 вересня відсвяткувала свій 65-річний ювілей наша матуся, бабуся і прабабуся — Олена Олексіївна КЛЬОЦ

Нехай для тебе сонце світить та квіти ніжності цвітуть. Нехай в добрі, достатку й щасті усі роки твої пройдуть. Здоров’я, щастя — не на рік, на все життя бажаєм щиро, щоб радісним і довгим був твій вік з добром, любов’ю, спокоєм і миром.

З повагою діти, онуки та правнук

ПОДЯКА

У наш нелегкий час, коли все більше людей потребують турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що все-таки є такі, як дружній колектив працівників хлібозаводу на чолі з турботливим генеральним директором С.Ф.Портянком.
Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я своїх колег. Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Нехай Бог Вам та Вашим родинам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!

З повагою сім’я Гончаруків

 

Від імені президії ради міської організації ветеранів щиро вітаю ветеранів і всіх жителів поважного віку міста з Днем ветерана!
Бажаю всім доброго здоров’я, активного довголіття і мирного неба!

Голова міської організації ветеранів В.ПАРФЬОНОВ

 

30 ВЕРЕСНЯ — ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Діяльність бібліотечних установ нашого міста — багатогранна, а праця бібліотекарів — клопітка, складна і надзвичайно потрібна. У бібліотеках працюють наполегливі, відповідальні, освічені, самовіддані, уважні, чуйні та доброзичливі люди, справжні фахівці в галузі інформації, спеціалісти у сфері культури.
Сьогодні інформаційні технології розвиваються стрімко. Проте, жоден потужний інформаційний центр не зможе замінити працю кваліфікованого бібліотекаря, а комп’ютер — друковану книгу. Бажаю вам, шановні, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі!

О.В.ГВОЗДЕНКО, в.о. міського голови

 

1 ЖОВТНЯ — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ, ДЕНЬ ВЕТЕРАНА

Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань довелося вам пережити і зберегти гідність, яку ви пронесли через життя. Висловлюю щиру повагу та вдячність вам, шановні наші ветерани, за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову нашої держави та нашого міста. Бажаю міцного здоров’я, безхмарного неба, сил, щастя та благополуччя! Нехай проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

О.В.ГВОЗДЕНКО, в.о. міського голови

 

Щиро вітаємо з днем народження ветеранів Великої Вітчизняної війни, афганської війни, учасників бойових дій і активістів ветеранської роботи:

Надію Іванівну ДОБРОВОЛЬСЬКУ — 27.09.1923 р.н.
Марціліну Францівну СЛІПЧУК — 27.09.1927 р.н.
Катерину Михайлівну ЗАРИЦЬКУ — 27.09.1939 р.н.
Марію Іванівну КРАВЕЦЬ — 28.09.1929 р.н.
Віктора Івановича ЄГОРОВА —28.09.1955 р.н.
Антоніну Миколаївну ПАЛЕЦЬКУ — 29.09.1930 р.н.
Миколу Вікторовича БОРКОВСЬКОГО — 01.10.1946 р.н.
Ганну Іванівну ЛУКОВУ — 02.10.1933 р.н.
Володимира Павловича ТАРАНА — 02.10.1935 р.н.
Надію Степанівну ВЕРТУГІНУ — 03.10.1923 р.н.
Кароліну Доминіківну ЗАПАЛОВСЬКУ — 03.10.1928 р.н.
Раїсу Олександрівну КОВНАЦЬКУ — 29.09.1940 р.н.
Надію Дмитрівну БОТРЯКОВУ — 30.09.1927 р.н.
Надію Ульянівну ПОЄЗЖАН — 30.09.1930 р.н.
Віктора Романовича ДОЛНЕРА — 30.09.1950 р.н.
Євгенія Гервасовича РИБАКА — 01.10.1939 р.н.
Володимира Дмитровича КРАВЧЕНКА — 01.10.1967 р.н.

В.ПАРФЬОНОВ, голова міської організації ветеранів
Ю.ШЕВЧУК, голова Спілки ветеранів афганської війни
редакція газети «Звягель»

 

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,