www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Поминання 40/2019

04 Жовтня 2019 | Оприлюднив: | 490 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Частинку серця нашого відносять серця, котрі пішли від нас на небеса...

5 жовтня минуло вісім років, як пішли від нас найдорожчі нам люди — Тетяна та Богданчик ФАРЕНЮКИ

В той день навкруг життя буяло, а серце так хотіло жити. Вас у нас, дорогенькі, не стало, і ми не в силах щось зробити... Пішли ви від нас у самому розквіті життя, і в нашій пам’яті навіки вам не буде забуття. Були для нас ви, наче пташки, мов щебетливі солов’ї. Без вас і сумно нам, і важко, і серце плаче кожен день... Хто забув, — згадайте, хто пам’ятає, — пом’яніть. Царство вам Небесне. Вічний спокій вашим душам.

Вічно сумуючі чоловік, батько, мати, брат, рідні, куми, друзі

1 жовтня — 10 років світлої пам’яті дорогої матусі — Ганни Якимівни — та 15 років, як немає з нами нашого дорогого татуся — Василя Федоровича КОСТЮКІВ із Стрієви

На душі — біль, і жаль, і смуток. Вас немає і більше не буде. Та пам’ять про Вас вічно житиме в наших серцях. Царство Небесне і вічний спокій Вам.

Вічно сумуючі дочки, зяті, онуки, правнуки

2 жовтня минув рік, як пішов із життя Валентин Борисович ПЛИСАК, учитель музичної школи, керівник хору вчителів та аматорського тріо.

Сумуючі мама, сестри, племінники та рідні

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,