www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


«Козацька наснага» — свято дружного колективу

04 Жовтня 2019 | Оприлюднив: | 20 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Як справедливо кажуть, у здоровому тілі — здоровий дух! Тож хорошою, гарною традицією в Новоград-Волинському вищому професійному училищі стало проведення осіннього спортивно-розважального свята «Козацька наснага». Так, 27 вересня учні, викладачі, майстри виробничого навчання, дирекція училища дружним гуртом вийшли на мальовничий берег річки Случі для проведення заходу.


Учні навчальних груп узяли участь у спортивних змаганнях та в приготуванні козацьких страв. Було корисно, активно і смачно. Учасники отримали заряд позитиву та хорошого настрою, а переможці були нагороджені дирекцією закладу грамотами, подяками та солодкими подарунками.

Свято вдалося, щоразу воно надихає, допомагає зміцнити як фізичну загартованість колективу, так і його корпоративний дух. А ще — це є приклад здорового і спортивного способу життя, пропагування національних традицій. Тож учні та викладачі після відпочинку з новими силами приступили до навчання.

С.НІКОЛАЄВ, керівник фізичного виховання НВВПУ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,